فروش نرده استیل افقی

فروش نرده استیل افقی یا نرده استیل خطی از انواع ۳ و ۴ خط که بیشترین کاربرد را برای راه پله و بالکن دارد با قیمت مناسب عرضه و توسط بهترین افراد مجری در انواع مدل نصب می گردد.

فروش نرده استیل افقی

فروش نرده استیل افقی که در برخی مواقع از آن با عنوان نرده استیل خطی نیز اسم برده می شود به منظور ایجاد حفاظ راه پله و بالکن یا تراس می باشد و همین انواع نرده استیل افقی ۳ خط یا نرده استیل افقی ۴ خط بیشترین درصد انتخاب در خرید را دارد.

این نرده های استیل که از جنس استیل یا ترکیب استیل با چوب، استیل با پلکسی و استیل با شیشه می باشد براساس مدل، گرید و ضخامت اعلام قیمت می گردد.

از نظر کارایی تقریبا کمتر کسی است که از آن مطلع نباشد چرا که این مدل ساده اما پرفروش، از جمله مدل هایی است که سال های سال از آن بهره مند شده ایم! هر چه بر تعداد خطوط افقی در این مدل افزوده می شود ایمنی و امنیت بیشتری حاکم می گردد.

فروش نرده استیل افقی

فروش نرده استیل افقی در کیفیت مناسب

فروش نرده استیل افقی در کیفیت مناسب زمانی تحقق پیدا می کند که ضخامت و گرید آن براساس استاندارد باشد. استاندارد یعنی ضخامت حداقل 0.6 و گرید 304 که باعث می شود تا ماندگاری نرده به بالاترین میزان خود برسد شاید حداقل 20 سال و بیشتر!

فروش نرده استیل افقی

فروش نرده استیل افقی در قیمت مناسب

فروش نرده استیل افقی به قیمت پایین با ترفند هایی می تواند همراه باشد که یکی با کم نمودن تعداد خط های افقی این نرده ها ممکن می شود و دومی با استفاده از پایه نرده ها به فاصله حداقل 1 متر از هم است!

البته منظور از قیمت مناسب دارا بودن کیفیت مناسب در استیل است به نحوی که نسبت کیفیت به قیمت بیارزد. اگر هدف از خرید نرده استیل این باشد این نمایندگی فروش نرده استیل بهترین های نرده استیل را عرضه می نماید.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.