قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

قیمت لوله و اتصالات میله پانچ استیل که شکل پذیری کل سیستم نرده را عهده دار است از منظر کیفی یعنی ضخامت و نوع گرید مورد ارزیابی قرار گرفته و مشخص می گردد.

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل که بخش تفکیک نا شدنی از شاکله نرده می باشد و به کمک جوش و مواردی دیگر این ساختار را آماده بهره وری می نماید؛ بر اساس کیفیت این قطعات، تعیین می شود.
لازم به توجه است که، اعمال هر تغییری چه به ظاهر یا از منظر کیفی، در نحوه بکارگیری سیستم نصب نرده استیل و نیز در میزان ماندگاری آن نقش تعیین کننده ای را بازی می کند.

نکته:
این مهم نشان می دهد که برخی مدلهای نرده استیل از جمله مواردی که خم و قوس دار می باشد نیاز به قطعات و لوله نرده هایی با ضخامت های بالا است که مسلما استفاده از این کیفیت کاری در ماندگاری و قدرت مقاومت نرده نیز تاثیر گذار است!
یا به مواردی از نرده های شیشه ای می توان اشاره داشت که در آن یراق الاتی استفاده می گردد که طرح های خاصی را به منظور کیپ نمودن شیشه در محل خود برخوردار است و نه الزاما، اما در بسیاری موارد کیفیت تولید این قطعات مناسب می باشد.

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

بنابراین نمی شود صرفا قیمت میله پانچ استیل را در چهار چوب خاصی مطرح نمود و آن را برای خریدار شرح داد؛
بلکه لازم است پارامتر های مختلف را در همان چهار چوب مورد بررسی قرار داد که از آن جمله شامل:

  • طرح
  • گرید
  • رنگ
  • ضخامت
  • مدل

و حتی نظر کارفرما در نحوه انتخاب و اجرای لوازم در یک طرح یا مدل و … .

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

اتصالات نرده استیل بیش از 100 قلم جنس می باشد.
حدود 20 تا 30 قطعه از این قطعات جزء پرکاربرد ترین ها محسوب می شود و تقریبا در ساختار هر نرده استیلی مشاهده می گردد این لوازم را بهتر است از انواع بکیفیت و با گرید ۳۰۴ خریداری نماییم!
آن چه قابل توجه در خرید نرده استیل از این لوازم است در ابتدا مقاومت و در گزینه بعد قیمت مناسب است.
برخی اتصالات صرفا برای امور خاص استفاده می شود از جمله اسپایدر ها که مختص نرده استیل شیشه ای می باشد و در اغلب مواقع دارای کیفیت مناسبی است.
البته باید توجه داشت که:
کیفیت اتصالات به ضخامت ورق و آلیاژ بکار گرفته در تولید مربوط می شود.
در صورتی که این دو امر در تولیدات این قطعات رعایت شود مسلما از کیفیت مطلوب لوازم و قطعات برخوردار خواهیم شد.

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل + ضخامت

ضخامت در قیمت لوله و اتصالات نرده استیل تاثیر بسزایی دارد. ضخامت، عامل تعیین کننده ای در میزان مقاوم بودن قطعات نرده استیل می باشد! که در تولید بدان توجه می گردد.
ضخامت اصلی است که در انتخاب ورق به عنوان اصلی ترین گزینه در هنگام تولید لوازم نرده استیل، مطرح است و هر چه متناسب تر و مناسب تر برای این امور (حفاظ نرده استیل) انتخاب شود کارایی بالایی برای آن مسلما تعریف می گردد.

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

ورق استیل با آلیاژ ۲۰۱ یا ۳۰۴ دارای انواع ضخیم و نازک در شرکت ها به تولید می رسد که هر یک کاربرد متعارفی را برخوردارند و از این رو تولیدات را اغلب با ضخامت ۰.۱ به بالا در بازار سراغ داریم.

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

در مورد انواع نرده استیل، ضخامت پیشنهادی توسط متخصصین که عاملی مقاوم ساز در این ورق ها است به سقف ۰.۶ و بیشتر نیز می رسد؛ که البته در انواع ۲۰۱ به جهت نمایش این مقاومت ترجیح بر این هست که در مناطق شرجی کف ضخامت ۰.۸ مدنظر قرار گیرد!
در واقع کاربردی که ضخیم بودن در پی دارد جدا از مقاومت در برابر نفوذ رطوبت، میزان و قدرت شکنندگی لوله و قطعات را به شدت کاهش می دهد بنابراین لحاظ داشتن مناسب ترین سایز قطری و ضخامتی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

قیمت لوله و اتصالات نرده استیل

انواع لوله و اتصالات نرده استیل

بایستی توجه داشت که لوله نرده استیل در چه بخش هایی و با چه نقشی در ساختار نرده استیل مورد استفاده قرار می گیرد.
اگر لوله ها ساده انتخاب شود یعنی بدون هیچ گونه طرح و نقشی، به تبیعت از این مدل و طرح، در مورد اتصالات نیز ساده و انواع رایج مورد استفاده قرار می گیرد.
اما در صورتی که از طرح ویژه و حتی انواع ترکیبی مدلهای نرده استیل دیده شود مانند ترکیب پلکسی و استیل، استفاده از اتصالات و نوع آن نیز متفاوت خواهد بود.
در هر صورت، آن چه عیان است به تولید رسیدن انواع مدل اتصالات نرده استیل برای اجرا مدل و طرح های مختلف از این نرده ها می باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.