قیمت نرده استیل افقی 304 استخر

نرده استیل افقی ۳۰۴ کیفیت و مدلی از نرده های استیل است که در آن ساده ترین طرح و ضد زنگ ترین نوع فلز به کار می رود و برای استفاده در استخر با قیمت مناسب می باشد.

قیمت نرده استیل افقی 304 استخر

نرده استیل افقی ۳۰۴ مدلی از نرده که ساختار افقی در بخش گارد نرده به کار گرفته می شود و از طراحی ساده و شکیلی برخوردار است.
این نرده ها به دلیل گرید ۳۰۴ که از مشخصه های فلزات استیل می باشد دارای خاصیت ضد زنگ زدگی بوده و همین امر مجوز استفاده و کاربرد آن برای محیط ها با شرایط مختلف از جمله استخر و … می باشد.
این نرده ها را می توان به عنوان حفاظ نرده استیل ۳ یا چند خط (افقی نرده استیل) در ساختار نرده به کار برد و یا صرفا به کمک لوله نرده استیل و اتصال آن به دیوار یا بخشی از کف و سقف و … به عنوان هندریل استفاده نمود. در استخر ها نیز اغلب به همین شکل و مدل و با اتصالی که به دیوار دارد استفاده می شود.

قیمت نرده استیل افقی 304 استخر

نرده استیل گرید ۳۰۴ چیست؟

نرده استیل گرید ۳۰۴ با ویژگی هایی که دارد شناخته می شود. از این ویژگی ها به ضد زنگ بودن و ضد خش بودن می شود اشاره کرد که گرید ۳۰۴ عامل و مسبب ایجاد چنین امری در استیل می باشد.
۳۰۴ صرفا گریدی است که با معرفی آن مشخصه هایی از استیل نمایان می شود که برای محیط های شرجی نیازمند حفاظ نرده استیل الزامی است.

قیمت نرده استیل افقی 304 استخر

خرید نرده استیل استخر

خرید نرده استیل استخر از همین انواع ۳۰۴ صورت می گیرد که قابلیت های آن سبب این کاربرد می باشد و همانطور که اشاره شد ضد زنگ زدگی از آن جمله است.

قیمت نرده استیل افقی ۳۰۴ استخر

قیمت نرده استیل افقی برای استخر باشد یا در دیگر بخش های یک ساختمان و فضای آزاد، اگر از گرید ۳۰۴ ارائه شود مسلما در مقایسه با گرید ۲۰۱ متفاوت است.
نکته: باید توجه داشت که، افقی بودن نرده استیل مدلی است که قیمت ها در آن پایین و مناسب تر از انواع نرده استیل عمودی می باشد و جزء مدلهای نرده استیل با ارزان ترین قیمت در مقایسه با دیگر انواع مدل و طرح است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.