قیمت نرده استیل برای تراس

قیمت نرده استیل برای تراس با اهمیت توجه به کیفیت و زیبایی تعیین می شود و در همین راستا انواع مدلهای نرده استیل عمودی و افقی اجرا می گردد. فروش نرده استیل برای تراس از نوع ۲۰۱ و ۳۰۴ صورت می گیرد.

قیمت نرده استیل برای تراس

قیمت نرده استیل برای تراس با مشخص نمودن گرید و ضخامت که در تعیین کیفیت نرده استیل نقش دارد و همچنین نوع مدل و طرح آن که زیبایی نرده استیل با آن به تکمیل می رسد توسط کارشناس مجموعه نرده آرکا برآورد می شود.
برآورد قیمت نرده استیل ممکن است موثر از چگونگی و روند کار اجرایی نیز باشد در واقع کار هایی (نصب نرده استیل) که زمان بر است از قیمت بالایی برخوردار می باشد.
همچنین نقش مدل و طرح نرده استیل برای تراس که میزان لوله و یراق را مشخص می نماید هم بخش کلیدی را در تعیین قیمت دارد.

قیمت نرده استیل برای تراس

قیمت نرده استیل برای تراس با مدل عمودی

قیمت نرده استیل برای تراس زمانی که مدل نرده استیل عمودی انتخاب شود به دلیل بالا رفتن میزان مصرف لوله یا پروفیل در اجرای کار، نسبت به انواع مدل های افقی نرده استیل بیشتر است.
در این مدل، به جهت استفاده از لوله در فواصل نزدیک به یکدیگر، متراژ کار برای هر متر طول براساس همین مقوله مشخص می گردد.
قیمت نرده استیل برای تراس با مدل افقی
این مدل از نرده ها برای تراس یا راه پله یکی از مناسب ترین در قیمت می باشد. محاسبه قیمت این نرده ها براساس متراژ طول مدل ۳ خط انجام می پذیرد و معمولا از ثبات قیمتی برخوردار است مگر این که تعداد لوله های افقی از ۳ به ۵ افزایش یابد.
یکی دیگر از عواملی که موجب پایین بودن قیمت نرده استیل در این مدل برای تراس شده، هزینه مناسب آن در مرحله اجرا و نصب است.

قیمت نرده استیل برای تراس

چرا نرده استیل برای تراس استفاده می شود؟

نرده استیل خاصیت ضد زنگ زدگی دارد قابلیتی که تقریبا وجود آن را در دیگر انواع فلزات حتی آلومینیوم امری محال و یا ضعیف است! و با گذر زمان خوردگی آن نیز صورت می گیرد.
تراس با توجه به قرار گرفتن در بخشی از ساختمان که در معرض هوای شرجی و سرما و گرما است به فلزی جهت حفاظ کاری نیازمند می باشد که شرایط لازم برای مقابله با رطوبت و … را دارد و طبق آنالیز های صورت گرفته استیل جزء بهترین فلزات برای استفاده در چنین مکان هایی است.

قیمت نرده استیل برای تراس

اجرای نرده استیل برای تراس در چه ارتفاعی صورت می گیرد؟

به دلیل شرایط حاکم بر محیطی مانند تراس لازم است از ارتفاع استاندارد با لوازم استاندارد استیلی برای نرده کاری استفاده گردد.
تعیین ارتفاع در اندازه های مختلف با توجه به ارتفاع گرفتن این سطح (تراس) از تراز ۰ (زمین) می باشد که عامل خطر آفرین تلقی شده بنابراین ارتفاع، معمولا ۸۰ سانتی متری و بیشتر در نظر گرفته می شود یعنی در حدی که امکان سقوط کودک از آن رخ ندهد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.