قیمت نرده راه پله استیل

قیمت نرده راه پله استیل موثر از مواردی چون مدل، کیفیت و نوسانات قیمتی است که در دسته بندی مختلف توسط کارشناسان مرکز فروش، بصورت قطعی اعلام می شود! اهمیت خرید از این سایت برای مشتریان ما همواره ارائه قیمت و کیفیت مناسب نرده استیل در هر برهه از زمان می باشد.
شرکت نرده استیل ساختمانی در تهران، کرج و البته در سراسر کشور از طریق همکاران خود، فروش و نصب فوق العاده ای را به منظور ایجاد گارد یا حفاظ در اطراف راه پله و دیگر بخش های ساختمان با مدلهای متنوع منظور می نماید. استفاده از انواع نرده راه پله استیل و رعایت مجموعه نکاتی در خصوص انتخاب طرح و مدل نرده، حس در محصور ماندن را خنثی نموده است! امری که برخی از آن شاکی هستند.

قیمت نرده راه پله استیل

نرده راه پله استیل

طرح های نرده راه پله استیل به نحوی کار شده که هم بیانگر سادگی و بی آلایشی است و هم جلوه دهنده ظرافت و آراستگی! به ویژه انواع مدل حصاری که با قطار بندی پایه های مقاوم در مدل های مختلف در اطراف پله ها.

قیمت انواع نرده راه پله استیل

انواع نرده راه پله را به دو دسته اصلی یعنی خطی و عمودی یا افقی و حصاری، حفاظ نرده استیل پنجره تقسیم بندی می کنیم که لیست قیمت آن بصورت تقریبی در جدول زیر آمده است. قیمت نهایی از طریق ارتباط با این مرکز فروش ممکن است.

بروزرسانی 97.08.30

کاربرد

گریدمدلواحد اندازه گیریهزینه تقریبی با احتساب نصب

توضیحات

راه پله

304/201

افقیمتر طول134.000 تا  89.000

3 خط

304/201

عمودیمتر طول…  تا  129.000

ـ

نکته:
در انواع مدل افقی نرده استیل، هزینه هر خط اضافه شده به بخش گارد نرده، حدود 8.000 تا 15.000 تومن برای هر متر طول محاسبه می گردد.

نصب نرده راه پله استیل

در نرده راه پله استیل، شرایط اتصال هر یک از این پایه ها به کف پله و هندریل به گونه ای پیش می رود که هر نوع احتمال و امکان لق شدگی که اغلب بر اثر عواملی چون پیچ و برچ نامناسب یا استفاده از چسب سنگ نامرغوب می باشد به حداقل ممکن کاهش یابد. کارشناسان فنی این مرکز با دقیق شدن در نحوه اجرای کار و پیشبرد آن با تخصص و تبحر کافی، امنیت را همراه با آسایش به ساکنین آن هدیه می دهد.

منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.