نرده استیل با طرح چوب

نرده استیل با طرح چوب یکی از جایگزین های مناسب جهت استفاده از نرده استیل با چوب می باشد که قدرت مقابله در برابر رطوبت و هوای شرجی را دارد و کاملا ضد خش و ساییدگی است.

نرده استیل با طرح چوب ویژگی هایی را برخوردار است که امروزه به عنوان مناسب ترین جایگزین برای انواع نرده استیل با ساختاری از ترکیب چوب و استیل است! به دلیل استفاده از چوب در ساختار این نرده ها، و معایب که همراه دارد اغلب استفاده کنندگان با معضلاتی مواجه می شدند، انتخاب نرده استیل با طرح چوب، یکی از بهترین جایگزین ها برای آن محسوب می شود.

نرده استیل با طرح چوب

نرده استیل با طرح چوب چیست؟

از انواع مدل های نرده استیل در کیفیت عالی با گارانتی طولانی مدت است که دارای ضمانت اجرایی نیز می باشد. نرده استیل با طرح چوب تماما از جنس استیل با گرید ۳۰۴ است که قابلیت های لازم را بدان بخشیده و از سویی دارای زیبایی منحصر بفرد می باشد و از این رو کاربرد آن برای بخش های مختلف از ساختمان ها با کاربری گوناگون بلامانع است.

ساختار نرده استیل طرح چوب به نحوی است که در ظاهر شبیه چوب ولی از نظر جنس جزء دسته فلزات نوع استیل قرار می گیرد.
بنابراین تست نگیر یا بگیر بودن در این دسته از نرده ها در راستای پی بردن به کیفیت مناسب آن لازم است.

نرده استیل با طرح چوب

فروش نرده استیل با طرح چوب

فروش این نرده ها که در شاخه های ۴ متری و یا بصورت پایه نرده آماده از پیش ساخته شده می باشد در مجموعه نرده آرکا فراهم است که با قیمت مناسب به فروش می رسد.
نرده استیل طرح چوب به دلیل مواردی از جمله قیمت های بالا، بصورت تکی به فروش می رسد بنابراین در صورتی که استفاده از چند پایه نرده نیز مورد استفاده باشد این امکان وجود دارد که همراه با خدمات نصبی در انواع مدل های نرده استیل ارائه می گردد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.