اجرای نرده استیل مدرن در پشت بام

اجرای نرده استیل که بر اساس ضوابط از پیش تعیین شده به همراه استاندارد در انواع طرح های مدرن و کلاسیک می باشد برای پشت بام نیز قابل استفاده است.

اجرای نرده استیل مدرن در پشت بام

اجرای نرده استیل براساس آخرین متد و استاندارد ها و طبق نظر کارفرما از مدل و طرح نرده استیل در محل انجام می پذیرد.
در صورتی که این مهم برای متراژ کار بالا باشد نمایندگی نرده استیل در سطح شهر یا استان اقدام به اجرای پروژه به صورت گروهی می نماید تا این فرآیند هم از نظر زمانی و هم از جهت دیگر منافع اقتصادی در راستای رضایت کارفرما باشد.
اما اغلب ساختمان های ۱ یا ۲ طبقه و کار هایی که زیر ۴۰ متر به عنوان متراژ کار بیان می شود توسط ۱ یا ۲ نفر عملیاتی می گردد.

اجرای نرده استیل در انواع مدل های نرده استیل

این شرط یعنی اجرای نرده استیل در مدلهای مختلف از انواع نرده استیل در صورت رضایتمندی کارفرما و با توجه به در اختیار داشتن نیروی مجرب کاری از سوی نمایندگی قابلیت اجرا شدن را دارد.
این مهم می تواند برای اماکن خدماتی همچون هتل و رستوران ها بسیار حائز اهمیت باشد و همین امر سبب شده تا مجموعه نرده آرکا نسبت به جذب همکاری در زمینه اجرای نرده های استیل با تخصص و تبحر لازم، اقدام نماید.

اجرای نرده استیل مدرن در پشت بام

اجرای نرده استیل پشت بام

اجرای نرده استیل پشت بام در صورت تعیین مدل بهتر است در انواع عمودی با رعایت استاندارد قطر مناسب از لوله نرده های استیل انجام گیرد تا بعد ها دچار مشکل و یا دررفتگی اجزا نگردد.
برای این بخش ساختمانی که نمای پنجم نامیده می شود می توان به نحوی عمل نمود که بهترین و زیبا ترین بازخورد را هم برای استفاده کنندگان و هم برای فضای شهری داشت.
به منظور استفاده از نوع مدل و طرح و نحوه اجرای آن و همچنین استعلام قیمت، کارشناسان مجموعه در خدمت شما عزیزان خریدار می باشند.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.