خرید بهترین نرده استیل عمودی

خرید بهترین نرده استیل در کیفیت، کارایی و زیبایی مدلهای عمودی یا حصاری می باشد که طرح پروفیلی آن به دلیل ضخامت مناسب و شکل قوطی مانند، از مقاومت بالایی نسبت به دیگر انواع برخوردار است.

نرده استیل حصاری زمانی که از شاخه های پروفیلی در ساختار آن استفاده می گردد در اوج طرح ساده ای که در آن پیاده شده، زیبایی خاصی را به فضا منتقل می کند. جلوه ای که براقیت و شفافیت استیل در پروفیل خود را نمایان می سازد در قیاس با انواع لوله بسیار متفاوت به نظر می رسد.

در انواع این نرده ها،فواصل بین هر لوله یا پروفیل قائم نسبت به هم حدود 11 الی 15 سانتیمتری از هم می باشد و معمولا 2 پایه نرده برای هر کف پله در ارتفاع مشخص شده استفاده می شود. همچنین وجود ضخامت های بالا در آن، سبب مقاوم بودن آن در برابر عوامل مختلف بوده که همین امر بهانه ای جهت استفاده از پروفیل به عنوان حفاظ بانکی می باشد و همانطور که بار ها مشاهده شده قالب پنجره و حفاظ بانک ها اغلب از نوع پروفیلی خریداری و نصب می گردد. پروفیل در انواع 25*25، 40*40 و سایز های بالاتر مورد استفاده جهت حفاظ کاری است که برای اماکن خصوصی یا منازل شخصی، بکار بردن سایز های پایین مناسب تر می باشد.
منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.