خرید نرده استیل پلکسی

خرید نرده استیل پلکسی یکی از لوکس ترین انواع نرده استیل براساس طرح و مدل می باشد. پلکسی یکی از مقاوم ترین عناصر در ساختار نرده های استیلی است و در انواع مدل و زیبایی خیره کننده تولید می شود.

خرید نرده استیل پلکسی

خرید نرده استیل پلکسی با توجه به چگونگی استفاده از آن در ساختار نرده، نوع مدل و طرح مدنظر و همچنین ارتفاع پیش بینی شده از آن برای ترکیب با استیل در انواع مختلف انجام می شود، این پارامتر ها تاثیر گذار در تعیین قیمت نیز محسوب می گردد. با توجه به روند تولیدات انجام شده، امروزه نرده استیل پلکسی به یکی از انواع نرده استیل های لوکس ساختمانی تبدیل شده است.

انواع نرده استیل پلکسی

خرید نرده استیل پلکسی در انواع پلکسی، تولید شده در پایه نرده هایی اغلب به ارتفاع استاندارد ۷۵ الی ۸۰ سانتی جهت اضافه شدن به ساختار نرده البته در سایز های مختلف می باشد. بخشی از تولیدات در ضخامت ها و دوام بالاتر با قطر بیشتر هستند که کاربرد اصلی آن به عنوان سر نرده در ابتدا و انتهایی ترین بخش نرده استیل است. تکه های کوچک پلکسی طرح دار نیز جهت اتصال به قسمتی از پایه استیل می تواند طرح و مدل دیگری از این نرده ها را به نمایش گذارد.

همچنین این نرده ها گاه رنگی و گاه شفاف و بی رنگ به شکل ساده یا حبابی جلوه می کنند و به عنوان مقاوم ترین ها نسبت به شکستگی می باشند.

خرید نرده استیل پلکسی

محاسبه قیمت نرده استیل پلکسی

محاسبه قیمت زمان خرید نرده استیل پلکسی کمی متفاوت تر از انواع نرده های استیلی می باشد. در واقع در این مهم لازم است میزان استیل و پلکسی بکار رفته بر اساس مدل، طرح، کیفیت جداگانه براساس متراژ کاری اندازه گیری و محاسبه شود.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.