ساخت نرده استیل عمودی رنگی

نرده استیل عمودی را از انواع لوله نرده استیل رنگی که ساخت و پرداخت آن در کارخانه انجام می گیرد، ایجاد نمود که زیبایی تاثیرگذاری را نیز به ارمغان دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ساخت نرده استیل عمودی رنگی

نرده استیل عمودی به منظور این که برای بخشی از ساختمان مورد استفاده به عنوان حفاظ نرده استیل قرار بگیرد را می توان از انواع لوله نرده استیل های رنگی نیز خریداری و اجرا نمود.
بدین ترتیب که بخشی از ساختار مدل و طرح نرده استیل را لوله و یراق آلات رنگ طلایی استیل تشکیل می دهد که علاوه از زیبایی دارای مقاومتی مناسب به عنوان حفاظ را نیز برخوردار است.
نرده استیل رنگی را به این روش در مدلهای نرده استیل می توان اجرایی نمود که بازخورد آن برای مکان هایی مانند هتل اثبات شده است و در جذب مشتری تاثیرگذار می باشد.

ساخت نرده استیل عمودی رنگی

نرده استیل عمودی رنگی

اگر نرده استیل عمودی از انواع نرده استیل رنگی طراحی شود برای راه پله ها بیشترین کاربرد را دارد. البته برای بالکن و رتاس نیز استفاده می شود اما به دلایل متعددی که کارشناسان آن را برای شما خریدار محترم کاملا توضیح خواهند داد، توصیه نمی گردد.

نرده استیل عمودی چرا جزء مقام ترین مدل ها محسوب می شود؟

نرده استیل عمودی از این جهت که جای هیچ گونه ایرادی نگذاشته مورد توجه از سوی ارگان های مختلف به ویژه نظام مهندسی و آتشنشانی است!
در واقع این نرده ها هر گونه احتمال اتفاق و حادثه ناشی از مدل و طرح را رد می کند البته در صورتی که رعایت فواصل لوله ها به شکل استاندارد صورت پذیرفته باشد و در غیر این صورت نمی توان آن را به عنوان نرده ای ایمن مطرح داشت.
از این رو مشاورین و کارشناسان سیستم معمولا حداقل و ماکزیمم فاصله ای را برای این لوله نرده ها با توجه به کاربری آن و همچنین کاربرد آن ایراد می نمایند که رعایت آن اطمینان خاطر را در خرید نرده استیل و نصب آن به همراه دارد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.