عرضه نرده استیل شیشه ای تراس

عرضه نرده استیل شیشه ای از بازار فروش برای انواع تراس و بالکن صورت می پذیرد و این نرده ها امروزه به دلیل ظاهری شیک و زیبا با قیمتی مناسب در بازارهای عرضه به روش عمده یا خرده خریداری می شود.

عرضه نرده استیل شیشه ای تراس

نرده استیل شیشه ای در دو سیستم نرده تمام شیشه ‌ای و تلفیقی عرضه میگردد مدلهای نرده و تمام شیشه ای عبارتند از نرده روی کار و دفنی و نرده شیشه ای اسپیگات و فیکس پوینت که به این مدل ها در اصطلاح به عنوان خود ایستا شناخته می شود.
مدلهای تلفیقی نیز عبارتند از نرده شیشه خور استیل و آلومینیوم و نرده شیشه گیر اسپایدری و نرده های شيشه ای از یک لا پی وی بی با ضخامت های 1/5میلی متر و 0/76میلی متر ودو عدد جام شیشه ای با ضخامت 5 تا 10 میلی متر ساخته واجرا میگردد. و انواع سیستم نرده شیشه ای به شرح ذیل دسته بندی میگردد:

  1. شیشه جام نمای خشک
  2. شیشه حرارتی لمینت شده
  3. شیشه جام نمای به اصطلاح تر(مرطوب)
  4. سیستم شیشه محو یا مات
  5. سیستم شیشه ای متوازی
  6. سیستم شیشه طوق دار بست دار
  7. سیستم بدون چهار چوب
  8. سیستم شیشه دروازه ای

و عموما شیشه های نوع لمینت و سکریت می باشد شیشه است که هر روزه شاهد تحولی در دکوراسیون نمادی درونی وبیرونی صنعت ساختمان هستیم و مهندسان و صاحب نظران سبکی از نرده های جدید و مدرن را ارائه کرده اند. قیمت نرده شیشه ای براساس ضخامت شیشه استفاده شده در گارد محافظ نرده و ارتفاع پنل های شیشه ای و طول هر پنل و جنس شیشه و کیفیت متریال و مدل یراق آلات و اتصالات نگهدارنده این شیشه ها براساس متر مربع محاسبه و قیمت گذاری ميگردد.

عرضه نرده استیل شیشه ای تراس

نرده استیل شیشه ای تراس

نرده استیل شیشه ای تراس مدلهای جذاب و در انواع مختلف طرح چوب و تمام استیل برای تراس کاربرد دارد.
بدلیل زیبایی و مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگى و ضد خش بودن، و خصوصیت آنتی باکتریال و عایق حرارت،بسیار مورد توجه است،

درامر ساختمان خصوصا ساختمانهای پرتردد مثل هتل ها و ساختمانهای تجاری و اداری کاربرد فراوان دارد و زیبایی خاصی بر دکوراسیون داخلی و خارجی می بخشد و چون سبک است،
ولی این ویژگی در میزان استحکام نرده و ایمنی آن تاثیری نداشته، پس نرده استیل یکی از مستحکم ترین و امن ترین در انواع نرده تراس یا راه پله است که امروزه بدلیل استحکام بالا و زیبایی ظاهری، مورد استفاده فراوانی قرار میگیرد و انواع کاملا مرغوب در مدل 3 خط و 5 خط و بيشتر نرده استیل عمودی است.

عرضه نرده استیل شیشه ای تراس

عرضه نرده استیل

نرده استیل را در انواع مدلهای متنوع وبا کیفیت و با قیمتی مناسب می توان خریداری نمود که عموما در مدلهای سه خط وچهار وتاهفت خط نیزتقسیم میگردد.

عرضه نرده استیل شیشه ای تراس

نرده استیل شیشه ای تراس و یا راه پله با ضخامت های مختلف وطرحهای متنوع بسیار بیشترازگذشته مورد استقبال معماران ومهندسین ساختمان سازقرارمیگیرد،

شیشه های استفاده شده دراین نرده هابرحسب سیستم به دو صورت سکریت یا لمینیت (تک لایه یا دولایه ) تقسيم میشود،
که به لحاظ افزایش چشم اندازدید و همینطور داشتن مقاومت بالا گزینه مناسبی است وبه عنوان یک محافظ شیشه ای وشفاف است،
که به صورت درز ویک پارچه به افزایش زیبایی وسطح ایمنی تراس وبالکن ها وپله هاوسایر قسمت بکاربرده می شود که در واقع ازترکیب واتصال اجزای لوله وپروفیل استیل وآلومینیومی وآهنی که برپایه ها وهندریل هامورد استفاده بوده وهمراه بایک یراق مخصوص اتصال دهنده با ضخامت متفاوت شیشه ها با قیمت مناسب تولید وعرضه ميگردد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.