عرضه نرده استیل پلکسی چهار خط ساختمان

عرضه نرده استیل پلکسی که ساختمان ها به ویژه بخش های داخلی مهم ترین جامعه هدف در خرید و نصب این نرده ها است در مدلهای چهار خط افقی نیز اجرایی می گردد.

عرضه نرده استیل پلکسی چهار خط ساختمان

عرضه نرده استیل پلکسی به صورت عمده و خرد در قالب پایه نرده ها صورت می گیرد که با توجه به حجم معامله و همچنین کیفیت و در وهله نخست با توجه به نوع فرم و مدل دارای تفاوت در قیمت می باشد.
این نرده ها را که عموما در بخش های داخلی ساختمان به صورت های مختلف در راه پله یا … مورد استفاده قرار می گیرد یکی از متنوع ترین نوع نرده ها در رنگ و طراحی و مدل می باشد.
از این پایه نرده ها صرفا به منظور حفاظ نرده استفاده نمی شود زیرا به دلیل ظاهری که دارد اغلب به عنوان جداکننده و … نیز کاربرد دارد.

عرضه نرده استیل پلکسی چهار خط ساختمان

عرضه نرده استیل پلکسی

عرضه نرده استیل پلکسی از آغاز به فروش تا نهایت به دست مصرف کنندگان آن با پروسه ای همراه است که پیشتر اطلاع از چگونگی کیفیت و مدل و طرح آن از سوی خریدار به فروشنده است و در این زمینه ارتباط با کارشناسان جهت ارائه این اطلاعات لازم و ضروری است.
بعد از این مهم، حدودا ۲۴ تا ۴۸ ساعت طول می کشد تا شرکت نسبت به موجودی یا عدم موجودی خود، شما عزیزان را از چند و چون کار مطلع نماید.
در صورت موجودی که البته در ۹۸ درصد مواقع نیز موجود است، اقدامات مربوط جهت بارگیری و ارسال به مقصد انجام می گیرد.

عرضه نرده استیل ساختمانی

عرضه نرده استیل ساختمانی می تواند شامل چندین نوع مدل و طرح و حتی رنگ باشد چرا که انواع نرده استیل ساختمانی از نظر رده بندی شامل: کیفیت، رنگ، مدل و طراحی می باشد.
این نرده ها را که از آن به عنوان نرده های مقاوم در برابر زنگ زدگی یاد می شود در خارج و داخل ساختمان می تواند استفاده نمود و در واقع این نرده ها دارای کاربردی بدون محدودیت می باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.