فروش نرده استیل حصاری با طرح چوب

فروش نرده استیل حصاری با انواع طرح چوب در قیمت مناسب یعنی عرضه نرده استیل با انواع لوله رنگ و طرح چوب که در هر مدلی اجرایی می باشد.

فروش نرده استیل حصاری با طرح چوب

فروش نرده استیل حصاری از شاخه لوله های ۳ متری که آنادایز شده و به رنگ و طرح چوب در آمده است یکی از زیبا ترین طرح و مدل برای نرده استیل است که دارای رنگی گرم و طرحی مناسب برای اماکن مختلف می باشد.
یکی از بارز ترین ویژگی ها در نرده استیل طرح چوب که در مدل حصاری اجرا می شود ظرافت و جلوه ای است که از ساختار نرده استیل نمایان می سازد.
این نرده ها کیفیت مناسبی را برخوردارند و به قیمت مناسب نیز عرضه می گردد.
از نظر اجرای تفاوتی بین این مدل با دیگر مدل ها نیست فقط صرفا نصب تعداد پایه نرده ها به تعداد کف پله مطرح می باشد.

فروش نرده استیل حصاری با طرح چوب

فروش نرده استیل حصاری

فروش نرده استیل حصاری که در صورت سفارش صورت می گیرد از بعد تمیزی کار، زیبایی و همچنین امنیتی که حاصل می شود، صورت می پذیرد و همین چند نکته مهم نیز سبب شده تا این مدل به یکی از پرفروش ترین مدلهای نرده استیل تبدیل شود.
از این جهت که فواصل لوله نرده در این مدل بر عهده کارفرما می باشد بعضا نگرانی هایی وجود دارد البته در صورتی که فاصله ها بیشتر در نظر گرفته شود!
اما زمانی که استاندارد طراحی و اجرای نرده استیل در این مدل پیاده شود یکی از مقاوم ترین و مناسب ترین انواع نرده استیل می باشد.

فروش نرده استیل حصاری با طرح چوب

فروش نرده استیل حصاری طرح چوب

فروش نرده استیل حصاری با طرح چوب ظاهری جذاب و ساختاری مقاوم از نرده استیل را ایجاد می کند که با وجود قیمت های نسبتا بالایی که در مقایسه با دیگر انواع نرده دارد مورد استقبال می باشد.
این مدل و طرح نرده استیل را در هتل و اماکن عمومی خدماتی اجرا می کنند تا با توجه به شاخصه های این مدل نرده ها، در چنین فضایی افراد بیشتری بهره مند شود و چه بسا صرفه اقتصادی نیز داشته باشد!

انواع نرده استیل طرح چوب

انواع نرده استیل طرح چوب را در خصوص رنگ و نوع طرحی که به کار رفته دسته بندی می کنند.
گاهی رنگ تیره و گاهی روشن تر می شود و گاهی نیز طرح ها ریز تر و پر تر و گاهی درشت و ساده تر می باشد.
همچنین نوع نرده استیل طرح چوب از این که از انواع گرید ۲۰۱ و یا گرید ۳۰۴ به تولید رسیده باشد نیز فرق دارد زیرا کیفیت و کارایی نرده در آن تحت تاثیر قرار می گیرد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.