فروش نرده استیل سه خط ساختمانی

نرده استیل سه خط ساختمانی از فروش انواع قطعات و لوله نرده استیل تشکیل می شود که فروش و اجرا را نمایندگی نرده استیل بر عهده دارد.

فروش نرده استیل سه خط ساختمانی

نرده استیل سه خط ساختمانی با فروش ویژه انواع قطعات و لوله های نرده استیل ممکن می شود. در این ساختار استفاده از کیفیت مناسب در مدلهای سه خط یکی از عوامل در ترغیب مردم به خرید می باشد.
سه خط بودن نرده استیل، با وجود این که سادگی ساختار نرده را نشان می دهد از طرفی یک حفاظ نرده ی مطمئن و مقاوم در برابر عوامل مختلف است که هم انسان و هم اشیاء را در برابر خطرات ایمن می کند.

فروش نرده استیل سه خط ساختمانی

فروش نرده استیل سه خط

فروش نرده استیل سه خط با پرداختن به جزئیات اتفاق می افتد و صرفا نباید یک ساختار آماده از نرده استیل سه خط را در فروشگاه ها انتظار داشت!
مهمترین نقشی که در این نرده ها ایفا می شود ترکیب و اتصالات لوله و یراق می باشد که ساده ترین نوع آن با قرار گرفتن لوله های افقی سه خط و اتصال آن به قطعات در ابتدا و انتهای نرده بدست می آید.
طول شاخه های نرده استیل اغلب ۶ متری می باشد اما هیچ گاه در این مدل از نرده ها، توصیه به استفاده این متراژ لوله به صورت مستقیم در کار نمی شود.

فروش نرده استیل سه خط ساختمانی

نرده استیل سه خط ساختمانی

نرده استیل سه خط ساختمانی کاربردی فراتر از استفاده در داخل ساختمان ها را دارد و اغلب در مواردی در حیاط، پشت بام و همچنین پارک ها و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
این نرده ها مناسب برای فضا های عمومی و پرازدحام می باشد و عملکرد خوب بار ها اثبات شده است.

قیمت نرده استیل ساختمانی

قیمت نرده استیل ساختمانی با معیار هایی که مطرح می شود برآورد شده و عرض می گردد.
قیمت ها مسلما تحت تاثیر عوامل مختلف است اما مهمترین عاملی که بیشترین تفاوت ها را در قیمت عامل است مدلهای نرده استیل می باشد.
دیگر پارامتر ها را می توان در رده های بعدی در قیمت گذاری ها بیان نمود که اطلاعات بیشتر در این خصوص از سوی کارشناسان مطرح می شود.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.