فروش نرده استیل طلایی طرح مدرن

فروش نرده استیل طلایی با هر طرح و مدلی از جمله طرح های مدرن از استقبال خوبی برخوردار شد. خریداران محترم نرده استیل طلایی، این طرح از نرده با قیمت مناسب به فروش می رسد.

فروش نرده استیل طلایی طرح مدرن

فروش نرده استیل طلایی از سال های اخیر به دلیل انواع باکیفیتی که تولید شد مورد استقبال از سوی اغلب خریداران به ویژه کارفرمایان در اجرای پروژه های خاص شرکتی یا خدماتی مانند هتل ها و … قرار گرفت!
الزام استفاده از این رنگ در برخی انواع نرده استیل زمانی مطرح شد که تنوع بالا به یک حسن و مزیت در فلزات و دیگر عناصر مبدل شد از این رو، این مهم در نرده های استیل نیز با تولید انواع طرح های مختلف در متنوع ترین مدلهای نرده استیل و همچنین اعمال تغییراتی در رنگ حاصل آمد.
رنگ طلایی زمانی که در صفحه شفاف استیل می نشیند جذابیتی فوق العاده حاصل می شود و با کاربردی که حفاظ نرده استیل دارد این رنگ در نرده استیل سبب درخشش بیشتر در هر فضایی می گردد.

فروش نرده استیل طلایی طرح مدرن

فروش نرده استیل طلایی

نرده استیل طلایی شبیه و از جنس همان نرده های استیل در رنگ طلایی است که بر روی آن اعمال شده و قرار گرفتن فلز استیل در معرض انادایزینگ عامل آن می باشد.
این نرده ها با همین رنگ شناخته شده و به غیر تغییر رنگ هیچ تفاوتی نسبت به دیگر نرده های استیلی ندارد چه از نظر مقاومت ساختاری چخ نصب و … .
لوله نرده های طلایی رنگ استیل در سایز ۳ متر وارد مرحله آنادایز می شود بنابراین در صورت استفاده برای راه پله بایستی حداکثر طول به کار رفته برای هنریل ۳ متر باشد تا نیاز به استفاده از اتصالات در این خصوص نباشد.
مجموعه نرده آرکا و نمایندگی در سراسر کشور، فروش این نرده ها را در مدلهای متنوعی در دست دارد.

فروش نرده استیل طلایی طرح مدرن

چرا نرده استیل طلایی بیشتر در هتل و رستوران ها کاربرد دارد؟

این سوالی است که اغلب مواقع پرسیده می شود و دلیل آن را تنها در یک مسئله یعنی زیبایی این نرده ها می توان خلاصه نمود.
هتل و رستوران جایی است و به نحوی باید دکوراسیون آن کار شود که مشتری به محض ورود یا ارتباظ بصری با فضا، مجذوب آن شود و بدین طریق کسب درآمد گردد.

  • گاهی استفاده از یک فضا به خاطره برند بودن آن می باشد گاهی به خاطره کیفیت و گاهی قیمت!

اما در این میان عوامل موثر دیگر نیز دخیل هستند که به دنبال جذب و در نهایت برند شدن و نمایش کیفیت و قیمت خود هستند!
یکی از این عوامل توجه به فضا سازی ها و در واقع معماری ساختمان یا سازه و همچنین تزئینات آن است.
نرده استیل طلایی به عنوان یکی از این عناصر می باشد و صد در صد تاثیر گذار و جذاب برای بینندگان و استفاده کنندگان از آن به عنوان حفاظ نرده استیل می باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.