فروش نرده استیل چهار خط

فروش نرده استیل چهار خط که از مجموع ۴ ردیف لوله یا پروفیل استیل در بخش گارد نرده حاصل می شود در جهت افزایش کارایی این مدل نرده استیل برای بهره مندی در راه پله و بالکن آپارتمان و مجتمع ها است.

فروش نرده استیل چهار خط که در ساختار آن با مجموع ۴ ردیف لوله یا پروفیل برای افزایش سطح امنیت مواجه هستیم با قیمت های مناسب در برابر کیفیت مناسبی که ارائه می شود،
در خرید این مدل نرده استیل در صورت اقدام به سفارش خرید برای انواع پایه های طرح دار یا هندریل رنگی جهت بهره مندی در ساختار نرده استیل ۴ خط بجای لوله یا پروفیل طرح خام، نمایی جذاب تر و زیبا تر از این نرده ها به نمایش در می آید!

فروش نرده استیل چهار خط

فروش نرده استیل چهار خط از نمایندگی با اجرا

فروش نرده استیل چهار خط از نمایندگی فروش یعنی اطمینان به خریدی که با ضمانت اجرایی همراه است! نرده استیل چهار خط یکی از انواع مدل های نرده استیل افقی می باشد که در 2 حالت اجرا می گردد:

حالت اول: در صورتی که اتصال پایه های این مدل از نرده به کف پله انجام پذیرد.
حالت دوم: زمانی که اتصال پایه نرده ها به دیوار صورت گیرد.

و در هر دو حالت کار اجرا می شود اما با تفاوت هایی نیز همراه است که مسلما بر روند اجرا تاثیرگذار می باشد.

فروش نرده استیل چهار خط

کاربرد نرده استیل چهار خط

عموما با نرده های استیل 3 خط آشنا هستیم زمانی که امکان اضافه نمودن یک خط افقی دیگر به این مدل 3 خط وجود داشته باشد که همراه با افزایش ارتفاع نرده است، نرده استیل 4 خط ایجاد می شود و فاصله و ارتفاع این نرده ها را فواصل موجود بین لوله نرده های افقی (خطوط افقی) تعیین می کند.
بنابراین کاربرد این نرده ها با توجه به توصیفی که از آن ارائه شد می تواند برای راه پله، پشت بام، بالکن و تراس مناسب باشد زیرا این مکان ها از جمله مواردی هستند که رعایت استاندارد ارتفاعی و فواصل معین شده در ساختار نرده اهمیت دارد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.