فروش نرده راه پله استیل مدرن

فروش نرده راه پله استیل مدرن از جمله مدلهای نرده استیل که در اولویت خرید برای هتل و رستوران ها می باشد. این نرده ها قابلیت شکل پذیری در فرم های مختلف است و کاربرد زیادی دارد.

فروش نرده راه پله استیل مدرن

فروش نرده راه پله استیل مدرن که جزء مدلهای لاکچری نرده استیل محسوب می شود برای اماکن خاصی کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل اصلی نامگذاری مدرن به این نرده ها ناشی از فرم های ساختاری که نیازمند استفاده از قطعات به خصوصی در حین کار می باشد، است. نرده استیل مدرن اغلب با لوله ضخامت حداقل ۰.۹ که مناسب خم کاری می باشد، نصب می گردد.

فروش نرده راه پله استیل مدرن + انواع

در فروش نرده راه پله استیل مدرن انتخاب نوع نرد اهمیت دارد و این نرده ها به انواع پیچ و مستقیم دسته بندی می شوند که مدلهای پیچی مناسب استفاده در راه پله های خم و پیچ دار است و مدل مستقیم مناسب استفاده در راه پله های با زاویه شکسته (ساده) می باشد.
در صورتی که راه پله از انواع ساده باشد مدل زیر یکی از انواع مدلهای پیشنهادی در نرده های استیل مدرن است.

فروش نرده راه پله استیل مدرن

زمانی که راه پله دارای زوایای نرم یعنی فرم منحنی، پیچی باشد از نمونه مدل زیر استفاده می گردد. این مدل ها در ترکیب با شیشه و پلکسی طراحی و اجرا می شود که قابل توجه است.
فروش نرده راه پله استیل مدرن

فروش نرده راه پله استیل + نرده استیل مدرن

فروش نرده استیل برای راه پله در انواع مدل بسیار اتفاق می افتد. زمانی اهمیت کار بیشتر جلوه می کند که طرح و فرم خاصی از نرده استیل مورد تقاضا باشد مانند نرده استیل مدرن!
طرح های خاص و زمان بر معمولا از عهده همه بر نمی آید و نیازمند افراد مجرب در این حرفه می باشد. ما شما را در این مجموعه فروش، با این افراد بیشتر آشنا می سازیم تا هم راحت تر خرید کنید و هم آسان و بی دغدغه طرح مورد نظر خود را عملیاتی سازید.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.