فروش و اجرای نرده استیل بالکنی لوکس

فروش و اجرای نرده استیل ملزوماتی را از لحاظ فنی دارد که بخصوص برای اجرای انواع نرده استیل بالکنی و مدلهای لوکس بیشتر مورد توجه است.

فروش و اجرای نرده استیل بالکنی لوکس

فروش و اجرای نرده استیل در سراسر کشور توسط نمایندگی ها ملزوماتی را برخوردار است که رعایت آن به شدت مورد توصیه از سوی کارشناسان فنی و مهندسی سااختمان می باشد.
از جمله در نرده استیل بالکنی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد چرا که اهمیت موضوع در آن به دلیل افزایش سطح ارتفاع از زمین و در نتیجه افزایش خطر و حوادث احتمالی است.
نرده استیل بالکن می تواند در مدلهای مختلفی اجرا شود اما گاها و در برخی مناطق از استان های کشور ممکن است ایراداتی را به مدل و طرح مدنظر گرفته شود وارد شود!
مثلا در برخی مناطق از تهران و کرج امروزه استفاده از مدلهای نرده استیل افقی برای بالکن حذف شده چرا که تاییدیه آتشنشانی نمی گیرد مگر این که کف تا سقف کاملا حفاظت شده (بخشی با مصالح و بخشی با نرده) باشد و در این صورت امکان بهره مندی از این مدل وجود دارد.

فروش و اجرای نرده استیل بالکنی لوکس

فروش و اجرای نرده استیل

فروش و اجرای نرده استیل اگر بر طبق ضوابطی که پیش بینی شده انجام گیرد تقریبا بدون هیچ مشکلی و با افزایش طول عمر نرده مواجه خواهیم بود.
اما بعضا دیده شده که نقض هایی در این خصوص صورت می گیرد که همین مهم سبب اتفاقات و حوادثاتی ناگوار نیز می گردد.
در امر فروش نرده استیل لازم است به کیفیت جنس توجه لازم باشد و در امر اجرا یا نصب نرده استیل نیز لازم می باشد از مباحث فنی پیاده شده اطمینان لازم صورت پذیرد!
یعنی کیفیت کاری و اجرایی نیز مورد تایید باشد.

فروش و اجرای نرده استیل بالکنی در مدلهای لوکس

فروش و اجرای نرده استیل بالکنی در مدلهای لوکس از طریق طرح های خاصی که بر روی پایه نرده های فلزی می باشد صورت نمی گیرد! معمولا لوکس بودن این نرده ها استفاده از مدلهای خاص در اجرا است که انواع نرده استیل سیم بکسلی و … از آن جمله می باشد.
این مدل ها از زیبایی خاصی برای بالکن برخوردار هستند و همواره در انواع آلیاژ های ۲۰۱ و ۳۰۴ مورد استفاده می باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.