قیمت نرده استیل افقی و عمودی

قیمت نرده استیل افقی را با تعداد خطوط افقی آن که به کمک لوله نرده های استیل مشخص می شود، در انواع ۲ یا ۳ و بیشتر طبقه بندی نموده و تعیین می کنند. نرده استیل عمودی نیز به تعداد لوله های عمود استفاده شده، مشخص می گردد.

قیمت نرده استیل افقی و عمودی

قیمت نرده استیل افقی با توجه به بررسی مسائل مختلف از طرح و رنگ گرفته تا گرید و ضخامت و … مشخص می گردد اما مهمترین اصلی که مشتری بدان بیشتر بایستی توجه داشته باشد تعداد خطوط افق استفاده شده در ساختار نرده استیل افقی است!
بدین معنی که هر چه تعداد این خطوط بیشتر باشد احتمال افزایش قیمت را نیز بدنبال دارد و هر چه تعداد خطوط یعنی لوله نرده های استیل افقی کارشده در گارد نرده، کمتر باشد قیمت مناسب تر و ارزان تر است.
در تعیین قیمت نقش این مهم پررنگ تر از دیگر مسائل می باشد اما این به معنی نادیده گرفتن موارد دیگر نیست چرا که ضخامت لوازم نرده استیل، بخش عمده ای از نوسان قیمت را تحت پوشش قرار می دهد.

قیمت نرده استیل افقی و عمودی

تعریفی از نرده استیل افقی و عمودی

نرده استیل افقی و عمودی ساختاری از نرده استیل است که قابلیت آن سبب ایجاد حفاظ برای استفاده کنندگان آن می شود.
این نرده ها عموما برای تمام کاربری ها مناسب است و در صورتی که از گرید ۳۰۴ برای ساخت و نصب آن استفاده شود در هر شرایطی نیز می توان از این مدل ها بهره مند شد.

قیمت نرده استیل افقی و عمودی

نرده استیل افقی بهتر است یا عمودی؟

اینکه کدام یک از مدلهای نرده استیل یعنی عمودی یا افقی نرده استیل به کدام یک ترجیح داده می شود امری است که در محل و با توجه به کاربرد و کاربری آن بایستی بیان شود.
امروزه مشاورین نرده استیل در این خصوص آماده ارائه توضیحات لازم از این دو مدل هستند تا بدین طریق و با توجه به موقعیت و شرایط، خریدار خود تصمیم نهایی در این خصوص را بگیرد.

قیمت نرده استیل افقی چگونه ارزیابی می شود؟

قیمت نرده استیل افقی با توجه به ارزیابی های صورت گرفته هم نسبت ب انواع دیگر مدلهای نرده استیل و هم انواع حفاظ نرده های ساخته شده از دیگر انواع فلزات مانند آلومینیوم یا فولا و چوب، بسیار مناسب می باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.