قیمت نرده استیل تراس مدل سه خط اراک

قیمت نرده استیل تراس در اراک در صورتی که از مدلهای سه خط نرده استیل باشد هم ارزان تر و هم مناسب تر از نظر ایمنی است که می توان استفاده نمود.

قیمت نرده استیل تراس مدل سه خط اراک

قیمت نرده استیل تراس با توجه به مدلی که انتخاب می کنید تفاوت هایی دارد که انواع سه خط و چهار خط و … از آن جمله در دسته انواع نرده استیل افقی می باشد. در این نرده ها به دلیل نوع طراحی و مدل انتخاب شده جنس استیل کمتر استفاده می شود و ساده تر نیز نصب می گردد از این رو قیمت ها یمناسب تری نیز برخوردار است.
اما بررخی دیگر از مدل ها که انواع نرده استیل عمودی می باشد کمی از نظر قیمت از انواع افقی بالا تر است ولی نا گفته نماند که این مدل ها نیز آراستگی و زیبایی منحصر بفرد خود را دارد.

قیمت نرده استیل تراس مدل سه خط اراک

قیمت نرده استیل تراس

قیمت نرده استیل تراس از انواع ساده و بدون رنگ خاص یعنی با همان رنگ استیل در گرید های 201 و 304 بسیار مناسب تر از انواع دیگر نرده ها با همین مشخصات اما از فلزات دیگر مانند آهن و … می باشد.
این نرده ها علاوه بر مناسب بودن در قیمت از نظر کیفیتی نیز بالا بوده و خاصیت ضد زنگ زدگی دارد و بکار بردن آن در هر بخشی امکان پذیر است.

قیمت نرده استیل تراس مدل سه خط اراک

فروش نرده استیل در اراک

فروش انواع نرده استیل در اراک با تضمین و ارائه ضمانت در انواع مدل های مختلف صورت می گیرد که بیان گر کیفیت و زیبایی توامان می باشد و کاربرد آن در بخش های مختلف از یک ساختمان به وفور دیده شده است.
این نرده ها را با توجه به این که کاربرد زیادی دارد در دیگر زمینه هایی مانند بخش های صنعتی و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد که البته اغلب به عنوان حفاظ نرده این امر محقق شده است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.