قیمت نرده استیل حصاری شیشه ای

نرده استیل حصاری شیشه ای یکی از نمونه نرده های پرکاربرد بسیار زیبا و شکیل است که بالکن و راه پله مناسب نصب این مدل می باشد. قیمت این نرده ها توسط کارشناسان مجموعه ارائه می گردد.

قیمت نرده استیل حصاری شیشه ای

نرده استیل حصاری شیشه ای مدلی از نرده که با توجه به چگونگی آن، بالکن و راه پله مناسب انجام چنین مدل و طرح هایی از نرده استیل می باشد و اغلب نیز در شرکت های خصوصی، اماکن دولتی و یا اماکن خصوصی کاربرد دارد.
از ویژگی های تمایز این نرده با سایر انواع نرده استیل، به کار بردن شیشه در ساختار این نرده ها می باشد که با گذر زمان نه آسیبی متوجه استفاده کنندگان آن می باشد و نه دیگران!
زیرا این شیشه ها از نوع کاملا نشکن، سکوریت و لمین شده است و با ضخامت های معمولا ۱۰ میل در بازار عرضه می شود.
شیشه توسط اتصالاتی استیلی به پایه نرده و در نهایت به یکدیگر متصل می شود و ساختاری مقاوم، شفاف و مناسب ایجاد می کند که مورد استقبال است.

نرده استیل حصاری شیشه ای

نرده استیل حصاری شیشه ای ساختاری پایدار از ستون های استیل که با صفحاتی از شیشه به یکدیگر متصل می شود.
این نرده ها در مدلهای مختلفی اجرا می گردد که کاربرد شیشه در آن مشخصا در بخش گارد نرده می باشد زیرا از شیشه نمی توان به عنوان ستون یا به عبارتی پایه استفاده نمود!
اما شیشه یک نگه دارنده و یک گارد مطمئن در ساختار نرده استیل است که در انواع رنگی با ضخامت حداقل ۱۰ به فروش می رسد و کاملا لمینت شده و سکوریت است.

قیمت نرده استیل حصاری شیشه ای

قیمت نرده استیل حصاری

قیمت نرده استیل حصاری با شرحی که از مدل و طرح آن داده می شود می تواند حداقل یا در حداکثر میزان استعلام گردد.
قیمت نرده استیل برآیندی از کیفیت، مدل، طرح و لوازم بکار رفته در آن است با مشخص نمودن این موارد و گزینه ها، قیمت معلوم می شود که در این خصوص کارشناسان بیشتر شما را راهنمایی می کنند.

قیمت نرده استیل حصاری شیشه ای

خرید نرده استیل شیشه ای برای بالکن

خرید نرده استیل برای بالکن با نوع مدل شیشه ای برای آپارتمان ها و ساختمان هایی که در طبقات زیاد ساخته می شود از نوع شیشه ای می تواند زیبایی فوق العاده ای به ساختمان ببخشد!
این نرده ها هم سریع نصب می شود و هم فضای کمی را اشغال می کند و همچنین سبب می شود که ایجاد حصار در محیط بالکن احساس نشود زیرا شیشه عنصری شفاف است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.