قیمت نرده استیل رنگی چهار خط ساختمانی

قیمت نرده استیل رنگی چهار خط با کاربرد ساختمانی و مسکونی مناسب ترین در نوع خود است. این مدل به جهت ویژگی های لازم از نظر ایجاد سطح امنیتی برای ساکنین شناخته شده می باشد.

قیمت نرده استیل رنگی چهار خط ساختمانی

قیمت نرده استیل رنگی چهار خط که کاربرد ساختمانی آن برای اماکن مسکونی مناسب تر می باشد به دلایل مختلفی از ارزان تر از دیگر نرده های فلزی در همین مدل است.
شاید رنگی بودن یکی از عواملی باشد که به کاربرد آن برای اماکن خصوصی کمک می کند اما نوع چهار خط بودن نیز که مدلی ساده از نرده استیل افقی است می تواند دلیل خوبی برای استفاده در یک منزل مسکونی، آپارتمان و … باشد.

قیمت نرده استیل رنگی چهار خط

قیمت نرده استیل رنگی چهار خط با حساسیت هایی که آتشنشانی در خصوص ارتفاع و فاصله بین لوله ها از هم در نظر گرفت بیشتر استفاده شده و به کار آمد!
در واقع این مهم عاملی شد تا بیشتر خریداران به ویژه برای ساختمان های دارای طبقات برای این که تاییدیه از سوی آتش نشانی را دریافت نمایند به سوی این نرده ها روی آروند.
البته لازم به ذکر است که این مدل از نرده استیل ساده ترین باکیفیت ترین و مقاوم ترین و در عین حال مناسب ترین نوع نرده در کارایی و قیمت می باشد.

قیمت نرده استیل رنگی چهار خط ساختمانی

مدلهای نرده استیل چهار خط

مئلهای نرده استیل چهار خط در گذر زمان با تغییراتی نیز همراه بوده است!
یکی از این تغییرات را در استفاده از پایه نرده های استیل متفاوت در جنس و در نوع می شود اشاره نمود که انواع پلکسی، چوبی، طرح فلز از همین نوع می باشد.
چهار خط بودن نرده های استیل بیشترین کاربرد و بیشترین فروش را در بین تمام نوع از نرده ها به ویژه انواع نرده استیل دارد زیرا هم طرح ساده ای برخوردار است و هم در سریع ترین زمان امکان اتصال و نصب آن صورت می پذیرد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.