قیمت نرده استیل ضد زنگ چوبی

نرده استیل ضد زنگ چوبی را با قیمت مناسب از انواع گرید ۳۰۴ خریداری نمایید. مجموعه نرده آرکا با فروش مستقیم انواع نرده استیل ضد زنگ چوبی به قیمت مناسب، عرصه را برای خرید فراهم نموده است.

قیمت نرده استیل ضد زنگ چوبی

نرده استیل ضد زنگ چوبی که ترکیب چوب و استیل می باشد در کیفیت های مختلف عرضه می گردد.
کیفیت استیل با گرید ۳۰۴ معلوم می کند که استیل، اصل و مناسب برای نرده کاری است زیرا عدم زنگ زدگی آن امری کاملا حتمی بوده و در ضمت خاصیت ضد خش و ساییش نیز دارد.
کیفیت ۲۰۱ استیل این گونه نیست و کمی ضعیف تر از استیل ۳۰۴ در خصوص رطوبت و ساییدگی عمل می کند بنابراین احتمال خوردگی این فلز با این گرید نیز وجود دارد.
اما در چوب که ساختاری با قدرت جذب بالای رطوبت را دارد احتمال خوردگی در آن دور از انتظار نیست

برای جلوگیری از این عمل مخرب کننده چوب، معمولا از مواد و رنگ هایی در سطح چوب استفاده می شود که به نحوی آن را ایمن در برابر عوامل مخرب می نماید!
این مدل و طرح از چوب که رنگ های متنوع و اغلب رنگ و طرح چوب را دارد برای استفاده در ساختار نرده های استیل از ترکیب چوب استفاده می شود.

قیمت نرده استیل ضد زنگ چوبی

نرده استیل چوبی چگونه است؟

نرده استیل چوبی یکی از متفاوت ترین نوع نرده از نوع فلز و چوب است که اغلب طراحی های جالبی دارد و اغلب نیز مورد استقبال می باشد.
این نرده ها با ترکیبی که در آن شکل گرفته خود را جلوه می دهد و به دلیل گرم بودن رنگ چوب، مورد استقبال بوده و برای ساختمان های با کاربری مسکونی مناسب است.

نرده استیل ضد زنگ چیست؟

نرده استیل ضد زنگ با گرید 304 نمایان می شود، گریدی که مقاومت استیل در برابر رطوبت و … را بالا برده و عدم خوردگی فلز را موجب می شود و یا عاملی در برابر ساییدگی محسوب می گردد زیرا این گرید لایه های مختلف در سطح استیل ایجاد می کند که مانع از این فرآیند شود!
به باور برخی از مردم که می گویند فلز همواره زنگ زن است استیل با گرید 304 این باور را کاملا نقض می نماید و همواره یکی از منحصربفرد ترین نوع فلزات در این خصوص می باشد.

قیمت نرده استیل ضد زنگ چوبی

قیمت نرده استیل ضد زنگ چوبی

قیمت نرده استیل ضد زنگ چوبی با توجه به چگونگی کیفیت در فلز و چوب این مدل از نرده ها مشخص می گردد و چون اصل ضد زنگ بودن در آن مطرح است بنابراین قیمت این نرده ها کمی گران تر از انواع گرید 201 می باشد.
اما مهمترین حسن و امتیازی که گرید 304 برخوردار است ماندگاری و طول عمر زیاد می باشد که همین امر استقبال به خرید این گرید را ممکن نموده است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.