قیمت نرده استیل عمودی شیشه ای

قیمت نرده استیل عمودی با مشخص شدن انواع طرح شیشه ای یا تمام استیل، رنگی یا بدون رنگ و همچنین گرید و ضخامت لوازم و قطعات توسط کارشناس ارائه می گردد.

قیمت نرده استیل عمودی شیشه ای

قیمت نرده استیل عمودی در خصوص این که از نوع طرح شیشه ای باشد یا تمام استیل و یا این که از نوع رنگی باشد و همچنین نسبت به ضخامتی که در لوله و یراق استفاده شده به همراه پارامتر دیگری بنام گرید، متفاوت ارائه می شود.
این نرده ها اگر با شیشه ترکیب شود بالا ترین قیمت را برخوردار خواهد شد و در صورت ترکیب شدن پلکسی در ساختار این مدل نرده، قیمت مناسب تر می باشد.
دلیل افزایش قیمت در نوع شیشه ای به جهت به کار رفتن شیشه و یراق آلاتی است که جهت اتصال بین شیشه و لوله به کار برده می شود.

نرده استیل شیشه ای

نرده استیل شیشه ای را در مواقعی از ساختمان ها و همچنین پروژه های مختلف اجرا شده از فرودگاه و مراکز تجاری و … می توان مشاهده نمود.
در این نرده ها اصلی که رعایت می شود استفاده از شیشه های سکوریت با ضخامت ۱۰ و بیشتر است که امکان شکستگی و خرد شدگی براثر ضربه وجود نداشته باشد.
نرده استیل شیشه ای در انواع رنگی نیز تولید شده مورد استفاده قرار می گیرد که در این مرکز امکان تامین و خریداری آن فراهم است.

قیمت نرده استیل عمودی شیشه ای

نرده استیل عمودی

نرده استیل عمودی را نیز که یکی از مدلهای نرده استیل می باشد در اغلب محیط ها شاهد بر اجرای آن بوده ایم.
این نرده ها یکی از ساده ترین نوع نرده ها در مدل با قابلیت حفظ و برقراری امنیت و حفاظت برای ساکنین و استفاده کنندگان آن می باشد.
عمودی بودن از آن جایی مطرح می شود که لوله نرده ها را به شکل عمود و به حالت حصاری در بخش گارد نرده مورد استفاده قرار دهند و به همین جهت نیز به این نام، شهرت پیدا کرده است.

قیمت نرده استیل عمودی شیشه ای

قیمت نرده استیل عمودی شیشه ای که از زیبا ترین و شکیل ترین طرح و مدلهای نرده استیل است با محاسبه ۲ بخش یعنی شیشه و استیل حاصل می شود.
شیشه را که به صورت جداگانه از بخش تولید عرضه می شود در ابعاد و ضخامت های مختلف و حتی رنگ های گوناگون می توان سفارش داد که البته شرایط قیمتی نیز برای هر یک متفاوت است.
در خصوص استیل نیز هر آن چه که از کیفیت و میزان استفاده از لوله یا پروفیل و یراق مطرح باشد محاسبه می نمایند.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.