نرده استیل سه خط راه پله و قیمت آن

نرده استیل سه خط راه پله مدلی از نرده استیل است که تنها کاربرد آن برای راه پله نمی باشد. با طرح ساده در این مدل از نرده استیل، فروش و نصب آن به قیمت مناسب قطعی است اما از نظر کیفیت و سطح مقاومت، به توجه در هنگام خرید نیاز داریم.

نرده استیل سه خط راه پله و قیمت آن

نرده استیل سه خط که در اغلب بخش های ساختمانی یا محوطه ها شاهد آن هستیم جزء دسته مدلهای نرده استیل افقی با تعداد 3 ردیف خط در بخش گارد نرده استیل است از این رو این مدل به قیمت های مناسبی به فروش می رسد زیرا کمترین میزان استیل البته با قابلیت برقراری امنیت لازم در آن بکار برده می شود.

قیمت نرده استیل سه خط

قیمت نرده استیل سه خط بر اساس معیار های فروش نرده استیل محاسبه می گردد که یکی از این معیار ها اندازه گیری بر حسب متر طول می باشد.

نرده استیل سه خط راه پله و قیمت آن

کاربرد نرده استیل سه خط

از نرده استیل سه خط بیشترین استفاده را در امر حفاظ نرده پله انتظار می رود. این مدل اغلب برای راه پله ها و بعضا برای بالکن و تراس قابلیت استفاده دارد و در فضا های باز نیز عمدتا این مدل برای ایجاد گارد یا نرده انتخاب می گردد. که در صورت رعایت کیفیت لوله و اتصالات آن، یکی از مقاوم ترین مدلهای نرده استیل می باشد.

انواع نرده استیل سه خط

با پلکسی و چوب می توان بیشترین تنوع را در هر مدلی از نرده های استیل ایجاد نمود و نرده سه خط نیز از این قاعده مستثنا نیست. با توجه به کاربرد زیاد این مدل در بخش های مختلف ساختمانی، استفاده از چنین تنوعاتی در ساختار نرده می تواند از نظر بصری زیبایی بیشتری به همراه داشته باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.