نرده استیل طلایی راه پله

نرده استیل طلایی راه پله بخش از نرده های استیلی با کاربرد در راه پله می باشد. نرده استیل طلایی از جنس استیل با روکش طلایی بوده و ضخامت آن متغیر می باشد. مهمترین تفاوت این نرده با انواع نرده استیل چیست؟

نرده استیل طلایی راه پله در واقع از جمله نرده های استیل با روکش طلایی و مقاوم در برابر عواملی مانند زنگ زدگی و ساییدگی می باشد. اما یک فرق اساسی با انواع نرده استیل رنگ سیلور یا نقره ای دارد! و این تفاوت را در سطح ماندگاری روکش طلایی آن می توان بیان داشت.
نرده استیل طلایی که به دلیل آنادایزینگ، رنگ طلایی را به خود گرفته در اغلب مواقع با گذر زمان و انجام کار هایی مانند شستشو و … رنگ طلایی آن محو شده و مجدد فلز استیل به رنگ طبیعی خود استیل در می آید.

نرده استیل طلایی راه پله

انواع نرده استیل طلایی راه پله

انواع نرده استیل راه پله طلایی که از لوله و قطعات رنگ طلایی اجرا می شود در ۲ نوع به فروش می رسد.
نوع اول: از انواع وارداتی بوده و دارای ضمانت و گارانتی می باشد. قیمت خرید آن بالا است.
نوع دوم: از انواع داخلی بوده و معمولا گارانتی آن شامل رنگ آنادایز شده طلایی نمی باشد و با قیمت های مناسبی به فروش می رسد.

نرده استیل طلایی راه پله

قمت نرده استیل طلایی راه پله

قیمت نرده استیل طلایی راه پله دقیقا همانند انواع رنگ سیلور یا همان رنگ طبیعی نرده استیل محاسبه می شود فقط به دلیل رنگ یا روکش طلایی روی استیل، کمی قیمت نرده استیل طلایی نسبت به انواع رنگ طبیعی بالاتر محاسبه می گردد.
کاربرد این رنگ روی نرده استیل به دلیل طلایی و براق بودن باعث هر چه جلوه نمودن محیط های مجللی چون هتل، رستوران و … می شود. وجود این نرده ها با طرح های مختلفی از جمله دو سرگلابی و با ترکیب چوب، نمای متفاوتی خلق می شود.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.