نرده استیل چوبی محافظ پله

نرده استیل چوبی محافظ برای پله یکی از پرکاربرد ترین نرده ها برای داخل ساختمان می باشد. این امر به جهت احتمال خوردگی چوب در گذر زمان اتفاق می افتد اما استیل از خاصیت ضد زنگ زدگی برخوردار است.

نرده استیل چوبی محافظ پله

نرده استیل چوبی محافظ که با کاربرد آن برای پله های داخل ساختمانی بیشتر آشنا هستیم در انواع مختلف در طرح و رنگ از این مرکز عرضه شده و نصب می گردد.
در تهران این نرده ها بیشتر مورد توجه خریداران می باشد چرا که زیبایی لازم را برخوردار است و اغلب برای ساختمان های ویلایی بهترین گزینه در انتخاب ها محسوب می گردد.
امروزه با توجه به آن چه از انواع نرده ها سراغ داریم، عمدتا نرده های استیلی بیشترین درصد مقاومت را دارند و نرده های چوبی بالا ترین درصد تنوع ساختاری و طراحی را!
بنابراین در صورتی که احتمال ترکیب این دو نرده با هم وجود داشته باشد می توان از انواع نرده استیل در کیفیت و کارایی بالا با زیبایی تحسین برانگیز صحبت کرد که نرده استیل چوبی از آن جمله است.

نرده استیل چوبی محافظ پله

فروش نرده استیل محافظ پله

فروش نرده استیل محافظ پله که در قالب و مدلهای مختلفی مناسب پله می باشد از این مرکز با خدمات اجرایی عرضه می گردد.
این فروش برای پروژه های بزرگ و کوچک در سطح شهر های مختلف است و به دلیل وجود نمایندگی فروش نرده هیچ مشکلی از بابت تامین و همچنین نصب نرده استیل در مراکز نمایندگی ها وجود ندارد و این اطمینان خاطر به خریدار داده می شود.
به کمک نمایندگی هم از مشاوره رایگان می توانید بهره مند باشید و هم از دیگر خدمات در خرید و … .

نرده استیل چوبی محافظ پله

فروش نرده استیل برای پله های داخل ساختمان و محوطه ها

فروش نرده استیل برای پله های داخل یا خارج از ساختمان همیشه از سوی نمایندگی ها صورت می پذیرد و هیچ تفاوتی در عرضه و نصب وجود ندارد.
صرفا در این مقوله لازم است که استفاده از گرید های 201 و 304 استیل جهت به کار گیری برای حفاظ نرده استیل داخل یا خارج از ساختمانی از هم تفکیک داده شود که البته این امر با توجه به نظر کارفرما صورت می گیرد!
یعنی در صورت درخواست کارفرما برای اجرای نرده استیل برای خارج از ساختمان از گرید 201، عرضه و نصب از سوی این مرکز و نمایندگی امکان پذیر است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.