نرده راه پله استیل مدرن

نرده راه پله استیل مدرن که فروش آن متمرکز از خاص ترین مدلهای نرده استیل می باشد نیازمند به اجرای دقیق با استفاده از لوله و یراق مناسب توسط مجریان حرفه ای است.

نرده راه پله استیل مدرن

نرده راه پله استیل مدرن متفاوت هم در بحث فروش و هم در مباحث اجرایی می باشد. این نرده راه پله حاصل مدلهای نرده استیل در طرح های خاص است که اجرای آن برای محیط های خاص تعریف شده که از آن جمله هتل ها می باشد.
نرده راه پله استیل مدرن در واقع ساختاری نرده استیلی اما با طرح های جالب توجه است که برخی از آن ها شاید نخستین بار باشد که در مکان مورد نظر نصب می گردد.
نصب نرده استیل در این مدل، مستلزم وجود مهارت کافی در نصاب است که هنگام سفارش کار بایستی بدان دقت داشت چرا که فرمی که به لوله داده می شود امری حساس بوده و از عهده مبتدیان و آماتور های این حرفه خارج است!

نرده راه پله استیل مدرن

نرده راه پله استیل مدرن ساده

گاهی انتخاب یک طرح ساده در خرید نرده استیل نیز از مدلهای مدرن محسوب می شود. البته این سادگی در ظاهر و در دید عموم است چرا که اگر از یک فنی کار در مورد خصوصیات آن سوال شود مباحثی را بیان می کند که هر مجری کاری نمی تواند آن را پیاده نماید.
در این مدل از نرده استیل لوازم و قطعات خاصی به کار می آید.

نرده راه پله استیل مدرن

نرده راه پله استیل مدرن چرخشی

نرده راه پله استیل مدرن چرخشی برای این که اجرایی شود در وهله نخست نیازمند لوله هایی با ضخامت حداقل ۰.۹ می باشد تا فرم های لازم در آن به راحتی اعمال گردد.
این نرده ها ظاهری بسیار شکیل، آراسته و زیبا دارند و همواره مورد پسند عموم قرار می گیرند. این مدل نرده استیل در شرکت های خصوصی کشور های خارجی بیشتر به چشم می خورد!

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.