نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر

نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر ها به دلیل عمق زیاد استخر و همچنین به عنوان حفاظ در مکانی که لیز است جزء ضروریات می باشد.

نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر

نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر ها بیشتر حائز اهمیت است. در جایی که به دلیل رطوبت و وجود آب (در بیشتر مواقع نرده در داخل آب قرار می گیرد) استفاده از فلز ضد زنگ بسیار اهمیت پیدا می کند مانند استخر ها و اماکن خدماتی تفریحی و امثال آن … .
ضد زنگ بودن که در استیل شناخته شده و مطرح است حاصل آلیاژ ۳۰۴ می باشد و در بهترین شرایط با استفاده از ضخامت های بالا در استیل گرید ۳۰۴ می توان با کیفیت ترین نرده استیل را برخوردار بود که هر مکانی و ر هر جایی بکار می آید.

نرده استیل ضد زنگ به آهنربا می چسبد؟

نرده استیل ضد زنگ به جهت وجود اندک آهن در ساختار خود، مانع از جذب فلز به آهنربا می شود. آهنربا همانگونه که از نامش پیداست وسیله ای است که جذب آهن می شود!

نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر

مهمترین مولفه در تشخیص نرده استیل ضد زنگ چیست؟

مهمترین مولفه در تشخیص نرده استیل ضد زنگ یا استفاده از آنالیز استیل می باشد که معمولا از عهده همگان خارج است چرا که این روند، طولانی و تخصصی می باشد و شاید قابل مفهوم برای عموم نیست!
یکی دیگر از مولفه ها استفاده از آهنربا است در این راستا با تست آهنربا بر روی استیل، در صورتی که فلز استیل نگیر باشد یعنی کیفیت لازم را دارد و ضد زنگ می باشد اما در غیر این صورت و با جذب استیل به آهنربا، احتمال زنگ زدگی فلز استیل بیشتر می شود.

نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر

نصب نرده استیل ضد زنگ چگونه است؟

نصب نرده استیل ضد زنگ فرقی با نرده های استیلی که احتمال خوردگی وجود ندارد، نیست. تفاوت زمانی بین نرده های استیل در هنگام نصب عیان می شود که مدل های مختلفی برای اجرا به کار برده شود که این امر نیز البته در صورت تقاضا برای خرید نرده استیل در مدلهای مختلف است.
نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر
توجه به این نکته که نصب نرده استیل ضد زنگ در استخر بایستی توسط تیم اجرایی در کیفیت لازم صورت پذیرد. در واقع توجه به این امر است که صرفا خرید کیفیت مناسب لوازم نرده استیل پایان کار نیست و لزوما به اجرایی با استاندارد نیز نیاز است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.