نمایندگی جدید نرده استیل پله

نمایندگی جدید نرده استیل، کاربردی ترین حفاظ را برای پله، بالکن و تراس در هر ارتفاع و مشخصه ای از طرح، مدل و رنگ با کیفیت لازم عرضه می دارد.

نمایندگی نرده استیل در شهر شما آماده ارائه کیفیت و قیمت مناسب انواع این نرده ها می باشد این هماهنگی برای برخی از خریداران محترم نیاز به مراجعه حضوری برای مشاوره و بازدید از طرح و مدل ندارد تمامی مدل ها از طریق یکی شبکه های اجتماعی در اختیار شما عزیزان همراه با قیمت قرار می گیرد.

برخی از خریدارن عزیز نیز در صورتی که با مراجعه و حضور در فروشگاه جهت خرید موافق باشند با هماهنگی های اولیه توسط مرکز فروش نرده استیل، این امکان به راحتی مهیا می شود. تمام هدف این مرکز القاء آرامش روانی در خرید حفاظ نرده ای در مناسب ترین شرایط کیفی و قیمتی است.

خرید انواع نرده استیل

حال قصد داریم تا مختصری شما را با انواع نرده استیل آشنا سازیم تا با تنوع موجود اقدام به خرید نمایید.

نرده استیل افقی

این نوع از حفاظ نرده، دارای گارد افقی متشکل از لوله یا پروفیل که بصورت موازی با رمپ و یا شیب پله ها قرار می گیرند. تعداد این لوله ها در حفاظ نرده استیل حداقل از 1 شروع و با توجه به ارتفاع در نظر گرفته شده برای نرده تعدا افزایش می یابد.

معمولا فاصله استاندارد پیش بینی شده بین لوله ها 15 سانتیمتر است بنابراین در صورتی که ارتفاع نرده 75 سانتیمتر در نظر گرفته شود یعنی به تعداد 5 ردیف شاخه لوله در بخش گارد نرده نیاز است و طبیعتا با ارتفاع گرفتن، تعداد این ردیف لوله ها افزایش می یابد که البته این مدل نرده استیل کاملا مورد تایید آتشنشانی و کارشناس ساختمانی از لحاظ برقراری امنیت، است.

انواع نرده استیل

نرده استیل پنجره

تنوع در انواع مدل این نرده ها در قالب حفاظ بانکی صورت می گیرد که امنیت بیشتری دارد. این مدل دارای ردیف های عمودی و افقی از لوله یا پروفیل می باشد که با جوش آرگون بهم متصل می شوند.

نرده استیل پنجره

نرده استیل درب

نرده استیل درب در عرض های مختلفی طراحی و ساخته می شود که بر این اساس تصمیم برای انتخاب مدل و طرح آن صورت می گیرد. معمولا هر چه عریض تر انتخاب می شود طرح های شلوغ زیباتر دیده می شود. ایجاد این نرده ها بدون هیچ محدودیتی برای درب قابلیت اجرایی دارد که با بهترین کیفیت لوله و پروفیل انجام می شود.

نرده استیل درب

نرده استیل طلایی

این نوع از نرده ها فرق چندانی با انواع رنگ نقره ای یا سیلور معمول ندارند و تنها با قرار گرفتن در فرآیند آنادایزینگ رنگ طلایی به خود می گیرند. گارانتی یا ضمانت برای رنگ معمولا ارائه نمی شود اما کیفیت با ضمانت همراه است.

نرده استیل عمودی

نرده استیل طرح چوب

این نرده استیل به ظاهر با طرحی که بر روی آن پیاده شده شبیه چوب و ساختار آن است اما در حقیقت استیلی بیش نیست به دلیل فرآیند اجرای این طرح بر روی استیل، اغلب از نوع بسیار باکیفیت انتخاب می گردد که در انواع داخلی و وارداتی به تولید رسیده و مورد استفاده است.

نرده استیل طرح چوب

نرده استیل عمودی حصاری

نرده استیل عمودی از نظر ساختاری به نحویست که در هر مدلی مورد تایید آتشنشانی قرار می گیرد. این ساختار از مجموعه پایه های عمودی که همان ساخته شده از لوله و پروفیل هستند می باشد که در ارتفاع معین و مشخص شده ای برای نرده استفاده می گردد.

نرده استیل عمودی

رعایت فواصل استاندارد بین پایه ها 15 سانتیمتر است که احتمال سقوط کودکان نیز وجود نداشته باشد اما امکان ایجاد ساختاری با فاصله های 10 یا 11 سانتی متر نیز وجود دارد و مسلما بر زیبایی کار می افزاید.

این نرده ها با عنوان نرده استیل حصاری نیز معرفی می شوند که یکی از شکیل ترین انواع برای هر مکانی با هر کاربری است.
منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.