نمایندگی مدلهای نرده استیل حصاری

نمایندگی مدلهای نرده استیل انواع حصاری و افقی این نرده ها را تنها با اتصالات گرید 304 که ضخامت مناسب آن مقاومت و ماندگاری نرده را افزایش می دهد اقدام به عرضه و نصب می نماید.

خرید نرده استیل ممکن است از انواع گرید 201 و 304 صورت پذیرد. در خصوص انواع لوله از هر گرید مشخصه هایی از جمله ضخامت مناسب حداقل 0.6 لازم است تا مقاومت لوله را تضمین نماید به ویژه برای انواع گرید 201 اهمیت و توجه به این موضوع بسیار در اولیت قرار می گیرد. اما در مورد اتصالات، توصیه کارشناسان و حتی تایید آتشنشانی تنها برای انواع گرید 304 با ضخامت های استاندارد است.

از این رو نمایندگی نرده استیل برای تمامی مدلهای این نرده ها فقط انواع اتصالات این گرید را عرضه می دارد که کیفیت لازم را برخوردار است زیرا هدف تنها فروش نیست!

نرده استیل عمودی

خرید انواع نرده استیل تهران

نرده استیل برای پله انواع متنوعی از مدل ها را شامل می شود و در تهران به عنوان پایتخت کشور این گوناگونی بیشتر است که با پایه های مختلفی در طرح های گوناگون ارائه می شود. قیمت برای این نرده ها بسیار مناسب می باشد چون با حذف هزینه های اضافی همراه است و همین امر در افزایش فروش این نرده ها در سراسر  کشور بسیار موثر می باشد.
منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.