نمایندگی نرده استیل غرب تهران

نمایندگی میله پانچ استیل غرب تهران در فروش ویژه انواع نرده استیل با قیمت های باور نکردنی، اقدام به عرضه و ارائه خدمت در زمینه مشاوره و اجرای نرده استیل می نماید.

نمایندگی نرده استیل غرب تهران از طریق مشاورین فنی و فروش، بصورت تلفنی و حضوری به رفع ابهامات قبل از خرید نرده استیل می پردازد.

این مجموعه همچنین، خدمات ویژه فروش و نصب را در سراسر تهران با قیمت و کیفیت باور نکردنی برای اجرای مدلهای متنوع ارائه می نماید.

ارائه خدمات اجرایی ویژه برای نرده استیل در این مرکز، براساس استاندارد و ضوابط آتش نشانی بر ۲ اصل استوار است:

  • استفاده از اتصالات سنگین گرید 304
  • استفاده از ضخامت مناسب و وجود کیفیت لازم در لوله و قطعات استیل

نکته: با رعایت این دو اصل هر مدل و طرحی از نرده استیل قابل اجرا است.

قیمت نمونه ساده نرده در نمایندگی نرده استیل غرب تهران

مدلهای ساده از میله پانچ استیل مدلهای افقی (2 یا 3 خط) و انواع مدلهای حصاری با پایه های استیلی لوله مانند بدون طرح، تعریف شده است.

انواع مدلهای نمایندگی نرده استیل غرب تهران

نمایندگی نرده استیل غرب تهران، مرکز فروش مدل و طرح های مختلف نرده استیل می باشد که در زیر به تفکیک به معرفی آن می پردازیم:

نرده استیل برای راه پله و بالکن

نرده استیل برای راه پله و بالکن

مدل خطی:

این مدل که به نام مدل افقی نرده استیل نیز شناخته شده است حداقل با ۱ و ۲ و حداکثر از ۶ الی ۸ ردیف لوله هم راستای هندریل اجرا می گردد و برای راه پله یا بالکن گزینه بسیار مناسب در امر حفاظ کاری است.

نرده استیل برای راه پله و بالکن

مدل حصاری:

مدل حصاری یا عمودی نرده استیل را با قرار گیری لوله های عمود بر سطح زمین می شناسیم. این مدل به جهت افزایش سطح ایمنی، بیش از دیگر مدل ها مورد تایید از سوی آتش نشانی در امر اجرا برای هر بخشی از ساختمان است.

مدل ترکیبی:

مدلهای ترکیبی نرده استیل معمولا ترکیبی از مدل های حصاری و خطی می باشد! همچنین انواع طرح های مختلف نرده استیل که در آن پلکسی، شیشه و دیگر فلزات دخیل باشد نیز جزء این دسته از نرده های استیلی قرار می گیرند.

نرده استیل برای پنجره و بانک

پنجره و بانک هر دو بخش حساس در امر حفاظ کاری بشمار می آیند از این رو تاکید کارشناسان مدلهای ساده و اغلب حفاظ بانکی برای آن است.

مدل ساده:

مدل ساده ترکیبی از لوله های نرده استیل در جهت عمود و بعضا افق که با پیچ و پرچ به کناره های پنجره در دیوار متصل و محکم می شود، گفته شده و درصد ایمنی این مدل کمی ضعیف تر است.

نرده استیل برای پنجره و بانک

مدل حفاظ بانکی:

این مدل که مناسب ترین در اجرای نرده استیل برای پنجره و در بانک ها می باشد از قرارگیری و اتصال لوله به قالب فلزی دیگر که از طریق جوش آرگون به هم متصل اند، شکل می گیرد و حفاظی فوق العاده مقاوم در برابر سرقت و … است.

نرده استیل برای پنجره و بانک

نرده درب استیل برای حیاط

مدل ساده:

انواع مدلهای ساده اغلب با چهارچوب استیلی مشخص می گردد.

مدل طرحدار:

در این مدل علاوه بر چهارچوب، استفاده از طرح های مدرن و کلاسیک از استیل دیده می شود. در تمام این بخش ها آنچه که سبب تمایز استیل نسبت به دیگر انواع فلزات مرسوم در امر حفاظ کاری شده شامل:

  • اول: کیفیت مناسب
  • دوم: قیمت مناسب
  • زیبایی

نرده های استیل با این ۳ مهم یا ویزگی را می توان از طریق نمایندگی ها خریداری نمود.

منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.